Φασαρίες μπροστά στα Πανεπιστήμια...

(1/10) > >>

Θάνος:
Ρε παιδιά βλέπω τώρα στην τηλεόραση τις φασαρίες που ...όλοι περίμεναν να γίνουν στα Πανέπιστήμια σήμερα. Γιατί κάποιος δεν παίρνει κάποια μέτρα ώστε να ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ να γίνουν αυτά τα πράγματα;; Είναι απίστευτο πραγματικά κάθε χρόνο πως κάποιοι ανεγκέφαλοι (για να μην το πω αλλιώς) καίνε σημαίες, αυτοκίνητα, περίπτερα, τα πάντα.... Και έχουν και σύμμαχο το άσυλο των πανεπιστημιακών χώρων.. Γιατί η αστυνομία δεν οργανώνεται ώστε να τους συλλάβει τη στιγμή που θα φεύγουν από το άσυλο;; Ας τους πιάσει κάποιος και ας τους χώσει μέσα, πραγματικά έχω βγει έξω απ τα ρούχα μου με τους Μ******Σ....

aliakmwn:
Τι λες ανθρωπε μου??? Ξαναμπες γρηγορα στα ρουχα σου γιατι... θα κρυωσεις!!!

Πολυ καλα κανουν τα παιδια, παλι καλα που πετανε και καμια μολοτοφιά, για να θυμομαστε λιγο τι γιορταζουμε σημερα! Το Πολυτεχνειο δεν ειναι ποιηματακια, τραγουδακια, αφισουλες, σημαιακια πλαστικα και πορειες με το μπατσο απο διπλα να "ελεγχει" την κυκλοφορια!!!

Το μονο που με ενοχλει ειναι η καταστροφη των περιπτερων (ΑΝ γινεται), κι αυτο γιατι καποιοι ανθρωποι επιβιωνουν απ' αυτα (και δεν εννοω τους φοιτητο-τεμπελχαναδες που κατεβαινουν με την παντοφλα στις 2 το βραδυ επειδη ξεμειναν απο τσιγαρα)

Κατα τα άλλα, πολυ καλα κανουν, ας καψουν αυτοκινητα, πολυκαταστηματα, τηλεφωνικους θαλαμους, μπατσικα και οτιδηποτε αλλο βρουν μπροστα τους!

Και ειδικα σημαιες! Καθε ενας κι απο μια! Μια ελληνικη (μεγαλη-μεγαλη, ετσι για να φαινεται), μια τουρκικη, μια αμερικανικη, μια ευρωπαϊκη, μια του ολυμπιακου και μια με τους ολυμπιακους κυκλους! Αν γκρεμισουν και καμια εκκλησια, ακομα καλυτερα!

Οπως διαβασα και σε εναν τοιχο:

ΑΝ Η ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟ ΕΧΕΤΕ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΦΟΒΑΣΤΕ

(Α)



Τι ωραια που καιγεται η σημαια!  ^wav^

Nessa NetMonster:
Quote from: aliakmwn on November 17, 2005, 22:02:51 pm

Τι λες ανθρωπε μου??? Ξαναμπες γρηγορα στα ρουχα σου γιατι... θα κρυωσεις!!!

Πολυ καλα κανουν τα παιδια, παλι καλα που πετανε και καμια μολοτοφιά, για να θυμομαστε λιγο τι γιορταζουμε σημερα! Το Πολυτεχνειο δεν ειναι ποιηματακια, τραγουδακια, αφισουλες, σημαιακια πλαστικα και πορειες με το μπατσο απο διπλα να "ελεγχει" την κυκλοφορια!!!

Το μονο που με ενοχλει ειναι η καταστροφη των περιπτερων (ΑΝ γινεται), κι αυτο γιατι καποιοι ανθρωποι επιβιωνουν απ' αυτα (και δεν εννοω τους φοιτητο-τεμπελχαναδες που κατεβαινουν με την παντοφλα στις 2 το βραδυ επειδη ξεμειναν απο τσιγαρα)

Κατα τα άλλα, πολυ καλα κανουν, ας καψουν αυτοκινητα, πολυκαταστηματα, τηλεφωνικους θαλαμους, μπατσικα και οτιδηποτε αλλο βρουν μπροστα τους!

Και ειδικα σημαιες! Καθε ενας κι απο μια! Μια ελληνικη (μεγαλη-μεγαλη, ετσι για να φαινεται), μια τουρκικη, μια αμερικανικη, μια ευρωπαϊκη, μια του ολυμπιακου και μια με τους ολυμπιακους κυκλους! Αν γκρεμισουν και καμια εκκλησια, ακομα καλυτερα!

Οπως διαβασα και σε εναν τοιχο:

ΑΝ Η ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟ ΕΧΕΤΕ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΦΟΒΑΣΤΕ

(Α)



Τι ωραια που καιγεται η σημαια!  ^wav^

Κι ύστερα μου λες ότι δεν είσαι αναρχικός ;D

ROSTY:
συμφωνω περισσοτερο μαζι σου  aliakmwn αλλα οχι και να καταστρεφουμε αυτοκινητα και καταστηματα απλων ανθρωπων...αν εκαιγαν το δικο σου θα ελεγες καλα εκαναν??Να παν να καψουν τα mac donalds  την ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ  , Γαλλικη ΠΡΕΣΒΕΙΑ ,τις καμερες κτλ αυτα τα αυτοκινητα ειναι απο μεροκαματιαριδες ανθρωπους καποιος ισως να το ξεπληρωνει με δανειο...

Alexkasgr:
Quote from: ROSTY on November 17, 2005, 22:12:26 pm

...Γαλλικη ΠΡΕΣΒΕΙΑ...

τι φταίει αυτή? Άσε που είμαι και υπό την προστασία της...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page