Έναρξη περιόδου δηλώσεων και διανομών συγγραμμάτων Εαρινού εξαμήνου 2022-2023

<< < (3/3)

finos:
Quote from: Nikos_313 on March 21, 2023, 09:36:52 am

8.00 άνοιξε ο Εύδοξος

8.05 ο Τζιόλας μου παρέδωσε όλα τα συγγράμματα  <3



Εχουμε τον Τζιολα , παντα 1ος  σε ολα !
Διαδικασια διανομης ,  Ποιοτητα εκτυπωσης , δεσίματος  ή και γενικα του συγγραματος ...  ^super^

και εχουμε και αυτους στο "Ζηγος " που πηγα και μου λενε and i quote
Quote

ξεχάσαμε να κάνουμε τις παραγγελίες για τα βιβλία του ευδοξου  εαν θέλετε να τα αγοράσετε περαστε εχουμε καποια αντίτυπα .
... μετα απο λιγο που ξανα περασα απ εξω απο το σημειο διανομης τους στη Αγγελάκη ειδα ειχαν βαλει ταμπέλα πως θα ξεκινήσουν διανομές 23/3 (αν ειδα καλα )  :o

Caterpillar:
ο ανικουλας θεωρω οτι ειναι ο ποιο απαραδεκτος απο ολους. 3η φορά που μου σπασε τα νεύρα, 2η φορά που την είπα αλλάζω βιβλίο, εσεις χάνετε  :D :D.

στον Ζυγο επειδη συνήθως έχει πάρα πολύ κόσμο, πήγαινα απόγευμα, λιγο πριν κλείσει και μετά από κανα μήνα και μια χαρά με εξυπηρετούσε  ;D (αφου ετσι κι αλλιως δεν τα χρειαζομαστε τα βιβλια :P).

Caterpillar:
Παρτε κανα βιβλίο με ανταλλαγή, ΣΗΕ, ηλεκτρονικής τζιολα, callister (αυτα τα πολύ χρήσιμα και πανάκριβα βιβλία δλδ).

άλλαξε έκδοση και ο καλιστερ που είχα, θα μείνω με τον καλιστερ  ;D.

Nikos_313:
Παράταση περιόδου διανομής και δηλώσεων συγγραμμάτων εαρινού εξαμήνου 2022 - 2023

Σας ενημερώνουμε ότι στο σύνδεσμο (https://eudoxus.gr/files/Paratasi_Dianomis_Earinou_2022.pdf) θα βρείτε το έγγραφο του Υπουργείου Παιδείας σχετικά με την παράταση της περιόδου διανομής και δηλώσεων συγγραμμάτων για τους φοιτητές.
 
Επισημαίνεται ότι οι δηλώσεις συγγραμμάτων παρατείνονται μέχρι την Παρασκευή 12 Μαΐου 2023, ενώ η διανομή συγγραμμάτων στους φοιτητές θα ολοκληρωθεί την Τρίτη 30 Μαΐου 2023.
Υπενθυμίζεται ότι οι φοιτητές υποχρεούνται να προβούν σε δήλωση μαθημάτων στο οικείο τμήμα τους και δικαιούνται να παραλάβουν συγγράμματα μόνο για τα μαθήματα εκείνα τα οποία έχουν συμπεριλάβει κατά το τρέχον εξάμηνο στη δήλωση μαθημάτων τους.
 
Επισημαίνεται ότι βάσει της ισχύουσας νομοθεσίας, οι φοιτητές που έχουν υπερβεί τα ν+2 έτη σπουδών δεν δικαιούνται δωρεάν διδακτικά συγγράμματα.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση μπορείτε πάντα να απευθύνεστε στο Γραφείο Αρωγής του Ευδόξου.
Από τη Γραμματεία του Τμήματος
 

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page