Ωρολόγιο Πρόγραμμα Εαρινού Εξαμήνου Ακαδ. Έτους 2022-2023

<< < (2/3) > >>

Nikos_313:
ΤΟ ΣΩΣΤΟ- ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΛΥΨΗΣ ΑΙΘΟΥΣΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2022-23

Σας διαβιβάζουμε συνημμένα εκ νέου διορθωμένα, το ωρολόγιο πρόγραμμα και το πρόγραμμα κάλυψης αιθουσών εαρινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2022-23.

Η διόρθωση αφορά ΜΟΝΟ στις ώρες του μαθήματος «Θεωρία Πληροφοριών».
Οι ώρες του μαθήματος «Οργάνωση Υπολογιστών» παραμένουν ίδιες σύμφωνα με την 1η έκδοση του ωρολογίου προγράμματος.
Δευτέρα και Τρίτη στις  13.00-15.00 στο Μικρό Αμφιθέατρο της Πολυτεχνικής Σχολής.

Παρακαλούμε αγνοήστε το προηγούμενο μήνυμά μας.

Caterpillar:
Σας διαβιβάζουμε συνημμένα εκ νέου διορθωμένα, το ωρολόγιο πρόγραμμα και το πρόγραμμα κάλυψης αιθουσών εαρινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2022-23.

Η διόρθωση αφορά στο μάθημα  "Θεωρία Εκτίμησης και Ανίχνευσης".

kostas145:
Κάτι λίγο άσχετο, αλλά το έχω ερώτημα. Πέρσι πότε ξεκίνησε και πότε τέλειωσε η εξεταστική του καλοκαιριού; Ώστε να ξέρω και φέτος πότε περίπου

Don:
Quote from: kostas145 on March 07, 2023, 15:14:14 pm

Κάτι λίγο άσχετο, αλλά το έχω ερώτημα. Πέρσι πότε ξεκίνησε και πότε τέλειωσε η εξεταστική του καλοκαιριού; Ώστε να ξέρω και φέτος πότε περίπου


Αν θυμάμαι καλά τελείωνε 8 Ιουλίου, πότε ακριβώς άρχισε δε θυμάμαι. Γενικά υπολόγιζε όλο τον Ιούνιο.

MajorTom:
Λογικά και φέτος κάπου εκεί θα τελειώσει. Γιατί το εαρινό εξάμηνο φέτος τελειώνει 1 εβδομάδα νωρίτερα από πέρσι υποτίθεται, αλλά αποκλείεται τώρα να μην πάρει παράταση έχουν χαθεί πάρα πολλές ώρες.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page