Συζήτηση περί φροντιστηρίων και εξετάσεων

(1/18) > >>

Ολύμπιος:

Η πραγματικότητα είναι μία και δεν έχει νόημα να τη αρνούμαστε!

Το να τη βλέπουμε κατάματα είναι το πιο σωστό!
Και αυτό που πρέπει να γίνει είναι να προσπαθήσουμε να τη βελτιώσουμε!

Το να αρνούμαστε την πραγματικότητα και να την κρύβουμε είναι μαλακία στο τετράγωνο!

Τώρα το να βλέπω κάτι καθυστερημένα( που χρειάζονταν φροντιστήριο για να περάσουν στο πανεπιστήμιο, να χρειάζονται να κλέβουν σε ορισμένες περιπτώσεις για να περάσουν κάποιο μάθημα αλλά και να φτύνουν αίμα για να μάθουν τα αυτονόητα μαθηματικά ) να βγαίνουν και να κάνουν κύρηγμα είναι για γέλια! ;D

Όλοι μαζί γελάμε! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Κι άλλο! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Να βλέπουμε και περσόνες? :???:

Πιο πολύ γέλιο! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Το θέμα είναι ότι είναι μία η πραγματικότητα, αυτή που ξέρετε  και σε περίπτωση που δεν το ξέρατε υπάρχουν διπλωματικές copy-paste , οπότε πάντε να πρήξετε κανέναν άλλο μεγάλοι επιστήμονες του 9 με τις αναριθμητες δημοσιεύσεις σε διεθνή περιοδικά!

Verminoz:
Quote from: Ολύμπιος on September 02, 2006, 23:31:40 pm

Το θέμα είναι ότι είναι μία η πραγματικότητα, αυτή που ξέρετε  και σε περίπτωση που δεν το ξέρατε υπάρχουν διπλωματικές copy-paste , οπότε πάντε να πρήξετε κανέναν άλλο μεγάλοι επιστήμονες του 9 με τις αναριθμητες δημοσιεύσεις σε διεθνή περιοδικά!


Τώρα αυτό δικαιώνει κανέναν ή απλώς σου αρέσει να πετάς πυροτεχνήματα με γερή δόση σνομπαρίσματος?

aliakmwn:
Quote from: Ολύμπιος on September 02, 2006, 23:31:40 pm

Τώρα το να βλέπω κάτι καθυστερημένα( που χρειάζονταν φροντιστήριο για να περάσουν στο πανεπιστήμιο, να χρειάζονται να κλέβουν σε ορισμένες περιπτώσεις για να περάσουν κάποιο μάθημα αλλά και να φτύνουν αίμα για να μάθουν τα αυτονόητα μαθηματικά ) να βγαίνουν και να κάνουν κύρηγμα είναι για γέλια! ;D


Ο μονος καθυστερημενος στην ολη υποθεση εισαι εσυ.

Τη βρηκες την εξισωση της βουλιτσας ή ακομα?

Ολύμπιος:
Quote from: aliakmwn on September 02, 2006, 23:36:06 pm

Quote from: Ολύμπιος on September 02, 2006, 23:31:40 pm

Τώρα το να βλέπω κάτι καθυστερημένα( που χρειάζονταν φροντιστήριο για να περάσουν στο πανεπιστήμιο, να χρειάζονται να κλέβουν σε ορισμένες περιπτώσεις για να περάσουν κάποιο μάθημα αλλά και να φτύνουν αίμα για να μάθουν τα αυτονόητα μαθηματικά ) να βγαίνουν και να κάνουν κύρηγμα είναι για γέλια! ;D


Ο μονος καθυστερημενος στην ολη υποθεση εισαι εσυ.

Τη βρηκες την εξισωση της βουλιτσας ή ακομα?


Όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται!

Για τη βουλίτσα κατάλαβες τι έγινε?

Πάνε και στους λαθρομετανάστες να δεις!

Κάνε και καμιά περσόνα άμα θέλεις!

Ή μήπως έχεις κάνει? :???:

Τράβα σε κανα φροντιστήριο!

Δεν χάνω το χρόνο μου με ...

Ολύμπιος:


Εγώ δεν έβρισα κανέναν συγκεκριμένα αλλά από εκεί και πέρα, όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται! 8)

Αντίθετα με έβρισαν συγκεκριμένα εμένα κάποιος αλιάκμων και κάποιος κένι! :???:

Αλλά εγώ δεν ασχολούμαι με τον οποιοδήποτε! 8)

Απαξιώ, γιατί το μόνο που κάνετε είναι να επιβεβαιώνετε την υποκρισία σας! 8)

Άντε γεια σωτήρες του εκπαιδευτικού συστήματος! 8)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page