ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!!!

<< < (2/3) > >>

fugiFOX:
Το θέμα είναι όμως ότι ο μέσος πολιτης δεν γνωρίζει τίποτα για τα εργαστήρια
και όσο λογικοφανή του φαίνονται τα επιχειρήματα των φοιτητών αλλο τόσο και του τράγκα

dusky again:
KΙ εγώ το είδα αυτό με τον Τραγκα..


Τραγκας---------> ^tomato^ ^sfyri^  ^idiot^ ^banghead^ ^puke^

sminias_hlektromhxanikos:
Και μια και τον ανέφερα...

ΤΕΜΠΕΛΙΑ

Δεν έχω κέφι για δουλειά,
πάλι με δέρνει τεμπελιά
και κάθομαι στο στρώμα...
Βρίσκω το σώμα μου βαρύ
και ολ'η γη δε με χωρεί
κι ο ουρανός ακόμα.

Κακά νομίζω τα καλά
και βλέπω μια στα χαμηλά
και μια κοιτώ επάνω...
Σ' αυτό τον κόσμο τον χαζό
ας ημπορούσα να μη ζω
μα ...δίχως να πεθάνω.

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΥΡΗΣ

Turambar:
Quote from: sminias_hlektromhxanikos on June 22, 2006, 01:28:10 am

αλλά διακρίνω πως όσοι βγαίνουν πρόσκεινται κάπου...κυρίως αριστερά. Καλά κάνουν και βγαίνουν, αλλά αν προσπαθείτε να πάρετε την νοικοκυρά με το μέρος σας, βγάλτε φάτσες που δεν είναι "χαρακτηριστικές" της κομματικής ταυτότητας τους, που δεν θα πετάξουν "τσιτάτα" που θα δώσουν στον άλλο να καταλάβει που ανήκει ο συνομιλητής του...


τι να κάνουμε που οι δεξιοί (πασοκ - νδ) δεν έχουν και πολλά να μπορούν να κάνουν... περιμένουν τους αντιπροσώπους τους κλασικά. :D

να στείλουμε την cecs ολε ολε

sminias_hlektromhxanikos:
Δεν είναι μομφή το οτι υπάρχει συγκεκριμένη φρασεολογία και πολιτικός προσανατολισμός...Απλά, στους "πολλούς", που δεν πολυενδιαφέρονται και δεν ασχολούνται-αυτούς δηλαδή που απαρτίζουν την κοινή γνώμη δυστυχώς- το στυλάκι μακρυά μαλλιά-αξυρισιά-τσαμπουκαλεμένο ύφος για τα δικαιωματά μας και στην μέση ατάκες για λαϊκή επαγρύπνηση, πάλη των τάξεων κλπ κλπ, μπορεί να είναι καλό, αλλά δεν συγκινεί πλέον. Μια από τα ίδια. Εδώ, η Ν.Δ....έφτασε σπρώξε σπρώξε στον "μεσαίο χώρο" (εμένα μου λές...) και ξαφνικά ξεπηδάνε φιγούρες απο το 70 και το 80...δεν πιάνει το στυλάκι, γιατί δυστυχώς, πως να το κάνουμε, πασαρέλα είναι και η τηλεόραση και η κοινή γνώμη. Ξέρετε ποιός θα έπιανε τρελλά??Ο...Αρναούτογλου! Φανταστείτε αυτό το στυλάκι παιδιού που κάθε μαμά θα ήθελε για γαμπρό της, με αυτή την ζεστή φωνούλα, την γεμάτη κατανόηση να αναλύει τα προβλήματα των φοιτητών...και κλάαααααμα οι νοικοκυρούλες...!!!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page