ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!!!

<< < (3/3)

sminias_hlektromhxanikos:
Εν τω μεταξύ,δεν καταλαβαίνετε το κύριο πρόβλημα της κυβέρνησης...Δεν είσαστε εσείς, αλλά οι ψηφοφόροι της. Είναι το στύλ των ανθρώπων που περιέγραψα πιο πάνω, και που θεωρούν πως η Κυβέρνηση "φλώρεψε" και δεν κάνει ντού μέσα στα Πανεπιστήμια και να σας βγάλει έξω απο το μαλλί. Και σιγά σιγά μουρμουράνε και γλυκοκοιτάνε τον Κ*****ρη που τους κλείνει πονηρά το μάτι κραδαίνοντας ένα ροπαλάκι...και μην νομίζετε...ένα 3-4 % να "λακίσει" πάει η εξουσία...Γι' αυτούς ιδρώνει η υπουργός. Όχι για σας. Και το ξύλο που έπεσε την προηγούμενη βδομάδα, γι' αυτό έπεσε, για να εκτονωθούν τα πνεύματα εσωκομματικά! Οι συνέπειες ηταν απλά λίγο έξω απο αυτό που είχαν υπολογίσει.

cecs:
Κι εγώ σήμερα μπήκα σε ένα ταξί και πιάσαμε την κουβέντα με τον ταξιτζή.Αν και στην αρχή ήταν αρνητικός προς αυτά που κάνουν οι φοιτητές,στο τέλος κατάφερα να τον πείσω!
Μάλιστα μπήκε κι άλλη μια γυναίκα στο ταξί που συμφωνούσε με τους αγώνες των φοιτητών.
Και στη στάση όσο περίμενα μόνο ότι οι φοιτητές έχουν δίκιο άκουγα,ακόμα κι αν λόγω πορείας υπήρχε πρόβλημα κυκλοφορίας,δεν παραπονιούνταν!

Appelsinpiken:
Το θέμα είνα ότι μας παίρνουν πλέον στα σοβαρα.
Δεν είμαστε μια παρέα βλαμμένα που κάναμε κατάληψη.
Ακούω τον κόσμο να συζητάει στη στάση στα λεωφορεία στα ταξί,οπουδήποτε!
Και κυρίως βλέπω φίλες μου ,γνωστές μου να τρέχουν σε πορείες ενώ προηγουμένωως δεν ενδιαφέρονταν για τίποτε...
Αυτό θα πει ότι υπάρχει κλίμα!!!! :)

sminias_hlektromhxanikos:
Μακάρι παιδιά να είναι έτσι, γιατί ειδικά εγώ την έχω "φάει" για τα καλά. Δεν το υπολογίζω να πάρω πτυχίο μέσα σε μια δεκαετία...

Κάρβουνο:
uptr

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page