Εσεις, μηδενιστηκατε στις Πανελληνιες;

<< < (5/6) > >>

TrueForce:
Στις πανελληνιες ειχα πει ΟΛΑ τα Σ-Λ σε ΟΛΑ τα μαθηματα σε εναν φιλο μου. Τελικα εγραψε 9.000 μορια και εγινε χρυσαυγιτης. Φαντασου να 'χε γραψει και καλα, rage που θα ειχα...

Α, και στη 2α γυμνασιου ειχα παει να μεινω στη ταξη. Απο απουσιες και απο μαθηματα. Οποτε καταλαβαινω το αισθημα του "μια χρονια τζαμπα". Αν και δεν ξερω αν μετραει αυτο :Ρ

fasoul:
Quote from: goddamned on May 25, 2012, 11:54:41 am

Εγώ ξέρω έναν τον οποίον μηδένισαν στη φυσική γενικής για αντιγραφή, χωρίς να προσπάθησε καν να αντιγράψει...


Υπήρχαν άτομα που έδιναν φυσική γενικής???

billbarrett:
Quote from: TrueForce on January 24, 2013, 22:38:08 pm

Στις πανελληνιες ειχα πει ΟΛΑ τα Σ-Λ σε ΟΛΑ τα μαθηματα σε εναν φιλο μου. Τελικα εγραψε 9.000 μορια και εγινε χρυσαυγιτης. Φαντασου να 'χε γραψει και καλα, rage που θα ειχα...


Και ο δικος μου φιλος που ειχα βοηθησει, εγινε ΧΑτης μετα.  :???:
WTF  :D
(ο δικος μου ομως περασε την βαση   :P )

verisign:
Quote from: fasoul on January 24, 2013, 22:52:56 pm

Quote from: goddamned on May 25, 2012, 11:54:41 am

Εγώ ξέρω έναν τον οποίον μηδένισαν στη φυσική γενικής για αντιγραφή, χωρίς να προσπάθησε καν να αντιγράψει...


Υπήρχαν άτομα που έδιναν φυσική γενικής???

Βεβαίως αλλά ήταν και αυτή πολύ λίγοι οπως και  εμείς απο την τεχνολογική 1...

kofski17:
Αρκετά περήφανος για την συνδιαμόρφωση του εξής συστήματος διάδοσης Σ-Λ: :)
Ξεκινώντας απο τον αντίχειρα ( αριθμός 1) μέχρι το δαχτυλάκι (αριθμός 5) (καθώς 5 ήταν τα Σ-Λ στο 90% των μαθημάτων) κατεβασμένο για σωστό το δαχτυλάκι, ανεβασμένο για λάθος.Σε κάθε μάθημα ένα τέταρτο-εικοσαλεπτάκι πριν τη λήξη της έξέτασης, όποιος ένιωθε πιο σίγουρος / είχε τελειώσει, έσερνε λίγο το θρανίο του ώστε να κάνει δυνατό θόρυβο όμως..Οι συνεννοημένοι γυρνάνε να κοιτάξουν και καλά ενοχλημένοι απτο θόρυβο, και καλά αδιάφοροι και σκεπτικοί, και ο τύπος τρίβει την μπλούζα του με το χέρι του το οποίο έχει τα δάχτυλα διαμορφωμένα όπως τις απαντήσεις στο Σ-Λ. ;D ;D

εδιτ. Στο ΑΟΔΕ που ήταν 6 τα Σ-Λ, χρήση δεξιάς χειράς->Λ , αριστεράς->Σ.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page