Εσεις, μηδενιστηκατε στις Πανελληνιες;

(1/6) > >>

Αιμιλία η φτερωτή χελώνα:
Σήμερα (σσ:χτες) το πρωί στο 2ο Επαγγελματικό Λύκειο Αλεξανδρούπολης μηδενίστηκε γραπτό υποψηφίου
των Πανελλαδικών Εξετάσεων στο μάθημα των Μαθηματικών. Πιο συγκεκριμένα σύμφωνα με
πληροφορίες του 889 NEWS ο μαθητής προσήλθε σήμερα το πρωί στην αίθουσα κανονικά μαζί
με τους υπόλοιπους υποψηφίους για να εξεταστεί στο μάθημα των Μαθηματικών. Η διαδικασία
ξεκίνησε κανονικά και δόθηκαν τα θέματα. Ενώ οι γραπτές εξετάσεις ήτανε σε εξέλιξη, έγινε το "μοιραίο"...

Χτύπησε το κινητό τηλέφωνο του εξεταζόμενου, ο λόγος αυτός ήταν αρκετός για να μηδενιστεί το γραπτό του.
Σύμφωνα με τους κανόνες διεξαγωγής των Πανελληνίων Εξετάσεων τα κινητά τους τηλέφωνα οι υποψήφιοι
πρέπει να τ' αφήνουν έξω από την αίθουσα και δεν πρέπει να τα έχουν μαζί τους, ούτε απενεργοποιημένα.

http://www.889.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=7872:-o-&catid=2:2010-07-12-22-53-37&Itemid=37


Με αφορμη αυτο αλλα και αλλο ενα αρθρο που διαβασα για μια κοπελα που μηδενιστηκε στη Βιολογια,
θυμηθηκα το δικο μου περιστατικο.
Εγραφα Μαθηματικα Κατευθυνσης και μπροστα μου ειχα μια φιλη που δε σκαμπαζε και πολλα.
Μου ζηταει τα Σ-Λ και ειχαμε πει να της τα δωσω γραμμενα πανω σε σβηστρα.
Γραφω τα 4 απο τα 5 και γυρναει και μου την παιρνει :D
Μετα ομως η ηλιθια, ενω δε μας ειχαν καταλαβει, αντι να την κρατησει,
γυριζει και μου τη δινει.
Σκαει μυτη η επιτηρητρια που ειδε την κινηση, παιρνει τη σβηστρα και την κοιταει.
Το λεει και στην αλλη επιτηρητρια και μετα παει στο γραφειο του διευθυντη.
Δε μου παιρνουν το γραπτο.
Τελειωνω το γραψιμο, το παραδιδω και μου λενε ελα στο γραφειο του διευθυντη.
Πηγα και μου ειπαν οτι δε θα μου το μηδενισουν, αν και προφανως επρεπε. :P
Τεραστια ανακουφιση - ποιος καθοταν αλλο ενα χρονο να ξαναδωσει Πανελληνιες?!?!?!?!
Ολη την υπολοιπη μερα την περασα κοιταζοντας το ταβανι του σπιτιου
και αναλογιζομενος τι μαλακια θα μπορουσε να ειχε γινει. :-\


Εσεις εχετε καμια τετοια ιστορια;

ΚΗΜΜΥ:
Πω πω τι μαλακισμενη...

γενικα ειναι τι θα πετυχεις

εγω ειχα πει στη μπροστινη μου τα ΣΛ και τα πολλαπλης στο ΑΟΔΕ. Και καθομουν διπλα σε παραθυρο που περνουσε κοσμος, αλλα και οι επιτηρητες δεν ειδαν κατι.

Τωρα που το σκεφτομαι με κοροιδεψε ομως, γιατι μετα την εβγαλε μονο με εναν καφε.

4Dcube:
Εμείς στις πανελλήνιες ήμασταν αρνάκια, δίναμε σε μικρή αίθουσα.

Jim D. Ace:
Περυσι στα μαθ. γενικης αρχικα μας εδωσαν τα θεματα αλλα μετα απο κανα 15λεπτο μας τα πηραν πισω επειδη ειχε γινε λαθος απο το υπουργειο και ειχε ξεχασει σε μια συναρτηση μια παρενθεση. Ε μεχρι να μας τα δωσουν πισω και επειδη οι επιτηρητες ηταν στον κοσμο τους ελυσα σε μια φιλη μου που καθοταν απο πισω ολο το 4ο θεμα  :D :D :D (βασικα τις εγραψα τις οδηγιες λυσης και αυτη εκανε τις πραξεις)

c0ndemn3d:
Quote from: Jim D. Ace on May 25, 2012, 11:29:46 am

Περυσι στα μαθ. γενικης αρχικα μας εδωσαν τα θεματα αλλα μετα απο κανα 15λεπτο μας τα πηραν πισω επειδη ειχε γινε λαθος απο το υπουργειο και ειχε ξεχασει σε μια συναρτηση μια παρενθεση. Ε μεχρι να μας τα δωσουν πισω και επειδη οι επιτηρητες ηταν στον κοσμο τους ελυσα σε μια φιλη μου που καθοταν απο πισω ολο το 4ο θεμα  :D :D :D (βασικα τις εγραψα τις οδηγιες λυσης και αυτη εκανε τις πραξεις)


:) Έγινε και σε μας αυτό..
-------------------------------------
Εγώ ξέρω έναν τον οποίον μηδένισαν στη φυσική γενικής για αντιγραφή, χωρίς να προσπάθησε καν να αντιγράψει...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page