Δωρεαν φαγητο για ολους τους φοιτητες στη λεσχη του απθ ως τον Δεκεμβρη?

<< < (11/12) > >>

MARIOS:
Όσο για την απαξίωση της λέσχης που λέει ο Grecs εξαιτίας κάτι τέτοιων ανενεργών ατόμων γίνετε!!!Άν θέλετε να πληρώσετε να πάτε σε γυράδικο!!!Να ξέρει  ο κόσμος ποιός ενδοιαφέρεται για δωρεάν σίτιση μέσα σε αυτό το κωλογαμημένο πανεπιστήμιο που τόσα λεφτά δίνονται για σίτιση και τελικά τα μίσα και αν πάνε εκεί!!!Εγώ που μένω στην εστία είναι η πρώτη χρονιά που φύγαμε από την λέσχη η οποία μας κοστολογούσε 3,75 ευρώ το κεφάλι ημερησίως!!!!Μπορείτε να βρείτε φαγητό με 3,75 για μεσημέρι και βράδυ???Βέβαια υπήρχαν και κάποια ακόμα από το Ε.Ι.Ν. αλλά στο σύνολο 5ευρώ το κεφάλι ημερησίως!!!Εμείς αντιδράσαμε στις εστίες και πλέον έχουμε και γαμώ τα φαγητά συν πρωινό!!!Αλλά δεν γουστάρω στην λέσχη να ΜΗΝ υπάρχει δωρεάν φαγητό!!!

metalhead:
πω πω και γω γελάω με αυτά που διαβάζω εδώ πέρα!! "μυρίζουμε χορτασίλας"..... :P
Διακρίνω μια αχαριστία και γενικά ότι προτιμάμε το 'φαίνεσθαι'

Εν ολίγοις θέλω να υποστηρίξω την άποψη ότι το φαγητό της λέσχης είναι πάρα πολύ καλό...ειλικρινά.
Τώρα δε ξέρω τί σας έχει πιάσει τους 'νεότερους'. Μάλλον ακούτε τί σας λένε και αναπαράγετε...Και σας τρώνε και τα λεφτά στην τσέπη και γουστάρετε και επιπλέον έξοδα...Καταλάβετε ότι το φαί στη λέσχη είναι μεγάλο προνόμιο.Δεν είναι τυχαίο πως όλοι οι παλιοί την υποστηρίζουμε στο τόπικ

Κάρβουνο:
Quote from: metalhead on September 27, 2010, 19:42:00 pm

πω πω και γω γελάω με αυτά που διαβάζω εδώ πέρα!! "μυρίζουμε χορτασίλας"..... :P
Διακρίνω μια αχαριστία και γενικά ότι προτιμάμε το 'φαίνεσθαι'

Εν ολίγοις θέλω να υποστηρίξω την άποψη ότι το φαγητό της λέσχης είναι πάρα πολύ καλό...ειλικρινά.
Τώρα δε ξέρω τί σας έχει πιάσει τους 'νεότερους'. Μάλλον ακούτε τί σας λένε και αναπαράγετε...Και σας τρώνε και τα λεφτά στην τσέπη και γουστάρετε και επιπλέον έξοδα...Καταλάβετε ότι το φαί στη λέσχη είναι μεγάλο προνόμιο.Δεν είναι τυχαίο πως όλοι οι παλιοί την υποστηρίζουμε στο τόπικ



Μόνο σε ένα ποστ υπάρχουν παράπονα για το φαί της λέσχης πέρα από τη χρηματοδότηση.

mxkrtg13:
Πως καταλαβαίνεις οτι πρέπει επιτέλους να πάρεις πτυχιο?

πας να φας στη λέσχη και βλέπεις πως σταμάτησαν να σερβίρουν παγωτάκι κ χυμούλι πλέον!!!!!  :'( :'(

istar:
 οχι, κανεις λαθος, εχω πιει χυμουλη φετος, απλα αλλης μαρκας...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page