Δωρεαν φαγητο για ολους τους φοιτητες στη λεσχη του απθ ως τον Δεκεμβρη?

<< < (9/12) > >>

fourier:
Quote from: ale26 on September 27, 2010, 01:52:26 am

ασε που εχω την εντυπωση οτι θα πρεπε να ναι αλλιως το γραφημα :P

εκτος αν ειναι τζοουκ που δεν επιασα


Όντως κι εγώ αλλιώς το περίμενα  ;D

rspappas:
Quote from: ΚΗΜΜΥ on September 27, 2010, 01:49:17 am

εχεις καει, ετσι?  :P :P :P

γ*μησε τα...

Καλλισθένης:

Grecs:
 Τρωω λεσχη απο 1ο ετος τωρα μπαινω αισιως στο 6ο. Δεν τρωω ολα τα φαγητα μερικα μονο πανω απο τα μισα ομως. Ο αντωνιος γραφει μαλακειες 100%.


 Η ποιοτητα της λεσχης οταν ημουν 1ο ετος δεν ειχε καμια σχεση με την τωρινη. Ποιοτητα φαγητου η ιδια αλλα ειχε πολυ πιο μεγαλη ποικιλια ( το μενου απο βδομαδα σε βδομαδα διεφερε σημαντικα) πιο πολλες φορες γλυκο,χυμους κλπ. Απο κει και περα καθε χρονο και χειροτερα ωσπου 5 χρονια αργοτερα ακουγονται τα περι ιδιοτικοποιησης.

 Γνωμη μου ειναι η κλασσικη συνταγη τις ιδιωτικοποιησης κοβουν κοβουν χρηματοδοτηση μεχρι να πουν οι φοιτητες  "δε γινεται ιδιωτικη ας πληρωνω 2ε και ας τρωω καλυτερα". Οχι φιλε δε δινω 2ε οσο θυμαμαι ποσο καλυτερη ηταν η λεσχη οταν ημουν 1ο ετος τσατιζομαι γιατι βλεπω οτι ολο αυτο ειναι εσκεμμενο.

Παντως οταν πηγα γιαννενα ενω ειχα πασο μου ζητησαν λεφτα(ενω ειχα πασο) για να φαω επειδη ημουν απο αλλη πολη (ενω δε πληρωνουν οι εκει φοιτητες). Εγω πηρα το φαγακι μου και τους ειπα να φωναξουν την αστυνομια να μου το παρει αν θελουν. Ισως κανω το ιδιο και εδω.

N3ikoN:
Η ΛΕΣΧΗ ΤΑ ΣΠΑΕΙ.-

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page