Δωρεαν φαγητο για ολους τους φοιτητες στη λεσχη του απθ ως τον Δεκεμβρη?

(1/12) > >>

teslaaaa:
Καλησπερα...  ;)
Ηθελα οποιος γνωριζει να με διαφωτισει πανω στο εξης:
ακουγεται οτι η λεσχη θα λειτουργησει ως τον δεκεμβρη και μετα θα κλεισει η θα ιδιωτικοποιηθει... τλκα τι ισχυει? :o
επισης με την εγγραφη μου εδωσαν ενα εντυπο που ειχε προυποθεσεις για να μπορει να τρωει καποιος φοιτητης στη λεσχη τα σαββατοκυριακα και ειχε και ορια εισοδηματος(αναλογα με τον αριθμο των παιδιων της οικογενειας,τον τοπο διαμονης κλπ)... αυτο δηλωνει οτι ιδιωτικοποιηθηκε η λεσχη και δν μπορει να τρωνε ολοι οι φοιτητες δωρεαν η υπηρχε ανεκαθεν και δν αλλαζει η υπαρχουσα κατασταση?? >:(

vasso:
Πηγαίνεις με το πάσο σου -ποιο; χμ..- και τρως τζάμπα.
Πότε θα αλλάξει αυτό ουδείς γνωρίζει

corina:
Αυτό με τα σαββατοκύριακα υπήρχε ανέκαθεν. Δεν ξέρω τι γίνεται τώρα, αλλά παλιότερα επειδή η λέσχη δε λειτουργούσε τα σ/κ, δίναν μόνο σε όσους πληρούσαν τις προϋποθέσεις, ένα επίδομα το οποίο υποτίθεται αντιστοιχούσε σε επίδομα σίτισης για τα σ/κ. Φέτος δεν ξέρω τι κάνουν

Όσο για τις φήμες περί δεκέμβρη, μέχρι πριν δύο βδομάδες ακουγόταν ότι δε θα ανοίξει καθόλου η λέσχη φέτος. Οπότε ουδείς γνωρίζει (εγώ δε θα βασιζόμουν στις φήμες)

gate4:
Quote from: teslaaaa on September 25, 2010, 18:03:52 pm

Καλησπερα...  ;)
Ηθελα οποιος γνωριζει να με διαφωτισει πανω στο εξης:
ακουγεται οτι η λεσχη θα λειτουργησει ως τον δεκεμβρη και μετα θα κλεισει η θα ιδιωτικοποιηθει... τλκα τι ισχυει? :o
επισης με την εγγραφη μου εδωσαν ενα εντυπο που ειχε προυποθεσεις για να μπορει να τρωει καποιος φοιτητης στη λεσχη τα σαββατοκυριακα και ειχε και ορια εισοδηματος(αναλογα με τον αριθμο των παιδιων της οικογενειας,τον τοπο διαμονης κλπ)... αυτο δηλωνει οτι ιδιωτικοποιηθηκε η λεσχη και δν μπορει να τρωνε ολοι οι φοιτητες δωρεαν η υπηρχε ανεκαθεν και δν αλλαζει η υπαρχουσα κατασταση?? >:(

σκουρα τα πραγματα τυπε...ειναι αληθεια οτι η λεσχη θα ιδιωτικοποιηθει τον επομενο μηνα και λογω κρισης οι φοιτητες που εφαγαν δωρεαν το σεμπτεμβρη θα κληθουν να καταβαλουν τα ποσα των γευματων αναδρομικα.Αν εφαγες 2-3 φορες μεχρι τωρα θα σου ρθει bill κανενα 20ευρω...Για παραπανω γευματα νομιζω ανεβαινει η τιμη του γευματος

4Dcube:
Quote from: gate4 on September 26, 2010, 00:09:21 am

Quote from: teslaaaa on September 25, 2010, 18:03:52 pm

Καλησπερα...  ;)
Ηθελα οποιος γνωριζει να με διαφωτισει πανω στο εξης:
ακουγεται οτι η λεσχη θα λειτουργησει ως τον δεκεμβρη και μετα θα κλεισει η θα ιδιωτικοποιηθει... τλκα τι ισχυει? :o
επισης με την εγγραφη μου εδωσαν ενα εντυπο που ειχε προυποθεσεις για να μπορει να τρωει καποιος φοιτητης στη λεσχη τα σαββατοκυριακα και ειχε και ορια εισοδηματος(αναλογα με τον αριθμο των παιδιων της οικογενειας,τον τοπο διαμονης κλπ)... αυτο δηλωνει οτι ιδιωτικοποιηθηκε η λεσχη και δν μπορει να τρωνε ολοι οι φοιτητες δωρεαν η υπηρχε ανεκαθεν και δν αλλαζει η υπαρχουσα κατασταση?? >:(

σκουρα τα πραγματα τυπε...ειναι αληθεια οτι η λεσχη θα ιδιωτικοποιηθει τον επομενο μηνα και λογω κρισης οι φοιτητες που εφαγαν δωρεαν το σεμπτεμβρη θα κληθουν να καταβαλουν τα ποσα των γευματων αναδρομικα.Αν εφαγες 2-3 φορες μεχρι τωρα θα σου ρθει bill κανενα 20ευρω...Για παραπανω γευματα νομιζω ανεβαινει η τιμη του γευματος

πλάκα κάνει

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page