ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ Ι Ε Κ 3ετούς φοίτησης και επίσημα δίνουν εξετάσεις στο ΤΕΕ !

(1/2) > >>

bger:
Σας παραθέτω το link του Τεχνικού Επιμελητηρίου...

http://portal.tee.gr/portal/page/portal/TEE_HOME/exams.pdf

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ

Ariel:
Μα καλά, είμαστε σοβαροί?
Γιατί αρχίζω να νιώθω λίγο θύμα που σκοτώθηκα στις πανελλήνιες για να περάσω Πολυτεχνείο και θα φάω 5 χρόνια από τη ζωή μου για να το τελειώσω, ενώ κάποιοι άλλοι με 3 χρόνια σπουδών (?) σε λίγο θα αποκτήσουν τα ίδια επαγγελματικά δικαιώματα με μένα???

madmetal:
Quote from: athanasia13 on May 24, 2007, 11:21:13 am

Μα καλά, είμαστε σοβαροί?
Γιατί αρχίζω να νιώθω λίγο θύμα που σκοτώθηκα στις πανελλήνιες για να περάσω Πολυτεχνείο και θα φάω 5 χρόνια από τη ζωή μου για να το τελειώσω, ενώ κάποιοι άλλοι με 3 χρόνια σπουδών (?) σε λίγο θα αποκτήσουν τα ίδια επαγγελματικά δικαιώματα με μένα???


και να θυμισω κατι που περασε ντουκου , οτι στον οτε απολυτηριο λυκειου και απολυτηριο τεε ειναι ισοτιμα..

Johnny English:
Quote from: athanasia13 on May 24, 2007, 11:21:13 am

Μα καλά, είμαστε σοβαροί?
Γιατί αρχίζω να νιώθω λίγο θύμα που σκοτώθηκα στις πανελλήνιες για να περάσω Πολυτεχνείο και θα φάω 5 χρόνια από τη ζωή μου για να το τελειώσω, ενώ κάποιοι άλλοι με 3 χρόνια σπουδών (?) σε λίγο θα αποκτήσουν τα ίδια επαγγελματικά δικαιώματα με μένα???


Υπάρχουν κι άλλα πράγματα που κερδίζεις εδώ σε σχέση με τα 3ετή προγράμματα, που αξίζουν να... "σκοτωθείς" στο διάβασμα, χωρίς να θέλω βέβαια να υποτιμήσω τα επαγγελματικά δικαιώματα που είναι από τα πιο σημαντικά.

Δεν είσαι θύμα.. trust me.

madmetal:
δεν ειμαστε ακομα θυματα αλλα εκει παει το θεμα..

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page