Συζήτηση περί φροντιστηρίων και εξετάσεων

<< < (2/18) > >>

aliakmwn:
Quote from: Ολύμπιος on September 02, 2006, 23:31:40 pm


Τώρα το να βλέπω κάτι καθυστερημένα( που χρειάζονταν φροντιστήριο για να περάσουν στο πανεπιστήμιο, να χρειάζονται να κλέβουν σε ορισμένες περιπτώσεις για να περάσουν κάποιο μάθημα αλλά και να φτύνουν αίμα για να μάθουν τα αυτονόητα μαθηματικά ) να βγαίνουν και να κάνουν κύρηγμα είναι για γέλια! ;D



Τι να πεις ομως..... Μια λαϊκη ρηση λεει "κοψε φατσα, βγαλε ανεκδοτο" ;D

aliakmwn:
Quote from: Ολύμπιος on September 02, 2006, 23:59:59 pm



Εγώ δεν έβρισα κανέναν συγκεκριμένα αλλά από εκεί και πέρα, όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται! 8)

Αντίθετα με έβρισαν συγκεκριμένα εμένα κάποιος αλιάκμων και κάποιος κένι! :???:


Δεν σε εβρισα. Σου ανταπεδωσα την προσβολη. Τωρα θα σε βρισω. Εισαι ΗΛΙΘΙΟΣ.

Verminoz:
Quote from: fugiFOX on September 02, 2006, 23:59:01 pm

Πότε έβρισα εγώ τους συνομιλητές μου;
Θα τρελαθούμε απόψε εδώ μεσα


Ρε, δεν αναφερόμουν σε σένα!!! Στην ψωνάρα τον Ολύμπιο αναφερόμουν!

Quote from: Ολύμπιος on September 02, 2006, 23:59:59 pm

Εγώ δεν έβρισα κανέναν συγκεκριμένα αλλά από εκεί και πέρα, όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται! 8)


Κι όποιος έχει την σφίγγα σφίγγεται και άλλες τέτοιες μαλακίες που λέγαμε στο δημοτικό...

Quote from: Ολύμπιος on September 02, 2006, 23:59:59 pm

Αντίθετα με έβρισαν συγκεκριμένα εμένα κάποιος αλιάκμων και κάποιος κένι!
:???:


Από δικό σου ποστ:
Quote from: Ολύμπιος on September 02, 2006, 23:31:40 pm

Τώρα το να βλέπω κάτι καθυστερημένα( που χρειάζονταν φροντιστήριο για να περάσουν στο πανεπιστήμιο, να χρειάζονται να κλέβουν σε ορισμένες περιπτώσεις για να περάσουν κάποιο μάθημα αλλά και να φτύνουν αίμα για να μάθουν τα αυτονόητα μαθηματικά ) να βγαίνουν και να κάνουν κύρηγμα είναι για γέλια! ;D


...βρισιές...

Quote from: Ολύμπιος on September 02, 2006, 23:31:40 pm

οπότε πάντε να πρήξετε κανέναν άλλο μεγάλοι επιστήμονες του 9 με τις αναριθμητες δημοσιεύσεις σε διεθνή περιοδικά!


...ειρωνίες...

Quote from: Ολύμπιος on September 02, 2006, 23:31:40 pm

ο να τη βλέπουμε κατάματα είναι το πιο σωστό!
Και αυτό που πρέπει να γίνει είναι να προσπαθήσουμε να τη βελτιώσουμε!


Γεια πες μας εσύ σουπερ-ηλεκτρολόγε, τι προτείνεις?

Εσύ άραγε γιατί μυγιάστηκες? Μήπως κι εσύ πλήρωσες για να σου κάνει άλλος την διπλωματική?

apostolos1986:
μου δημιουργήθηκε μια απορία...εμένα που με βοήθησε ο πατέρας μου για να περάσω στο πανεπιστήμιο....εντάσσομαι στους καθυστερημένους ή όχι;;; ή μήπως είμαι ακόμη χειρότερα;;;;

Ευχαριστώ....

ΥΓ.Η ερώτηση προφανώς απευθύνεται στον ΜΕΓΙΣΤΟ ΟΛΥΜΠΙΟ ο οποίος δεν πήγε φροντιστήριο (μαγκιά του) και φυσικά δεν είναι καθυστερημένος....

poly1:
Quote from: apostolos1986 on September 03, 2006, 03:19:45 am

μου δημιουργήθηκε μια απορία...εμένα που με βοήθησε ο πατέρας μου για να περάσω στο πανεπιστήμιο....εντάσσομαι στους καθυστερημένους ή όχι;;; ή μήπως είμαι ακόμη χειρότερα;;;;



απευθυνσου στο τοπικ.. 'Πες στο στον Τουραμπαρ'... μαλλον εισαι ασχημα..

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page