Κάμερες παρακολούθησης στη κεντρική βιβλιοθήκη???

<< < (12/13) > >>

Godhatesusall:
Quote from: Oltzi on March 25, 2009, 04:59:53 am

Η είσοδος στη βιβλιοθήκη πρέπει να γίνει με επίδειξη πάσο ή βιβλιαρίου...  Είμαι υποχρεωμένος να διαβάσω μαζί με τους μαστουρωμένους??? Αυτό ισχύει και για τη λέσχη... Αν κάπου έχω άδικο πέστε μου!!!


Βασικά είναι μαλακία να τρως μαζί με μαστουρωμένους,Αλβανούς και Ρώσους.

Δεύτερη μαλακία είναι να τους βλέπεις στα λεωφορεία,να είναι στο ίδιο πεζοδρόμιο μαζί σου κτλ.

Άρα προτείνω τον περιορισμό τους σε γκέτο(δώσαμε ένα κομμάτι ψωμί στους αλβανούς και τώρα θέλουν 2,να τους τσακίσουμε)

Από κει και πέρα μπορούμε να προχωρήσουμε στην "τελική λύση no2"


Υ.Γ:Ο Φασισμός δεν είναι μόνο το ΛΑΟΣ και η Χ.Α ......

Niels:
Κατ αρχήν δεν έχει νόημα αυτή η συζήτηση γιατί και να μπουν κάμερες, την άλλη μέρα θα τις κατεβάσουμε. 2ον έχω αφήσει κινητό για μία ώρα μόνο του και δεν το ακούμπησε κανείς

smo:
Εχει καποιους κινδυνους η γενικευση τουραμ αν το κοιταξεις συναδελφικα με τους αλλους φοιτητες το ζητημα αλλα δεν νομιζω οτι ειναι τοσο σημαντικοι για το ζητημα

Απο την αλλη  αναρωτιεμαι σε τι βοηθαει να λεμε τον τυπα που εφτιαξε το τοπικ φασιστα?  :o ειπε το παιδι καποια επιχειρηματα τα οποια καταρηφθηκαν τα υπολοιπα σε τι χρησιμευουν?

frou_ira:
Quote from: smo on March 25, 2009, 15:44:33 pm

Απο την αλλη  αναρωτιεμαι σε τι βοηθαει να λεμε τον τυπα που εφτιαξε το τοπικ φασιστα?  :o ειπε το παιδι καποια επιχειρηματα τα οποια καταρηφθηκαν τα υπολοιπα σε τι χρησιμευουν?

+1
Άλλωστε ο Oltzi το τόνισε ότι απλά ήθελε να ακούσει απόψεις.Δεν χρειάζεται να τον πιάνουμε από τα μούτρα.

4Dcube:
Συμφωνώ να μπουν κάμερες στην κεντρική βιβλιοθήκη.
Πρέπει να κόβουμε κίνηση. Ιδιαίτερα αν έχεις γνωστό τον χειριστή της βιντεοπαρακολούθησης γλιτώνεις χρόνο.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page