Δωρεαν φαγητο για ολους τους φοιτητες στη λεσχη του απθ ως τον Δεκεμβρη?

<< < (10/12) > >>

anonymous-root:
και εγώ θυμάμαι ότι η ποιότητα του φαγητού ήταν αρκετά καλή.

ντάξει, μην έχουμε απαιτήσεις electra palace.

vasso:
Το electra palace δεν έχει νόστιμο φαγητό. Πες remvi ή villa luna καλύτερα. :P

anonymous-root:
Quote from: vasso on September 27, 2010, 12:14:57 pm

Το electra palace δεν έχει νόστιμο φαγητό. Πες remvi ή villa luna καλύτερα. :P


νταξει πες το όπως θες :D

AgentCain:
Παιδιά πάντως σήμερα το φαγητό ήταν εξαιρετικό, νόστιμο και ζεστό

Μακαρόνια με κιμά (και μάλιστα πολύ κιμά!), αγγουράκι φρέσκο και κόκκινα σταφύλια
Όλαυτά αφού περάσεις το τυπικό face control στην είσοδο.

MARIOS:
Quote from: Grecs on September 27, 2010, 02:23:08 am

Τρωω λεσχη απο 1ο ετος τωρα μπαινω αισιως στο 6ο. Δεν τρωω ολα τα φαγητα μερικα μονο πανω απο τα μισα ομως. Ο αντωνιος γραφει μαλακειες 100%.


 Η ποιοτητα της λεσχης οταν ημουν 1ο ετος δεν ειχε καμια σχεση με την τωρινη. Ποιοτητα φαγητου η ιδια αλλα ειχε πολυ πιο μεγαλη ποικιλια ( το μενου απο βδομαδα σε βδομαδα διεφερε σημαντικα) πιο πολλες φορες γλυκο,χυμους κλπ. Απο κει και περα καθε χρονο και χειροτερα ωσπου 5 χρονια αργοτερα ακουγονται τα περι ιδιοτικοποιησης.

 Γνωμη μου ειναι η κλασσικη συνταγη τις ιδιωτικοποιησης κοβουν κοβουν χρηματοδοτηση μεχρι να πουν οι φοιτητες  "δε γινεται ιδιωτικη ας πληρωνω 2ε και ας τρωω καλυτερα". Οχι φιλε δε δινω 2ε οσο θυμαμαι ποσο καλυτερη ηταν η λεσχη οταν ημουν 1ο ετος τσατιζομαι γιατι βλεπω οτι ολο αυτο ειναι εσκεμμενο.

Παντως οταν πηγα γιαννενα ενω ειχα πασο μου ζητησαν λεφτα(ενω ειχα πασο) για να φαω επειδη ημουν απο αλλη πολη (ενω δε πληρωνουν οι εκει φοιτητες). Εγω πηρα το φαγακι μου και τους ειπα να φωναξουν την αστυνομια να μου το παρει αν θελουν. Ισως κανω το ιδιο και εδω.




Ακούστε και λίγο τους παλιούς που τρώμε χρόνια στην λέσχη μικροί βουτηράδες!!!!
Όποιος θέλει έξτρα παρθένο ελαιόλαδο Χωριό και φέτα από την κλασική διαφήμηση <<Φέέέέέέέέέέέτα>> καλύτερα να πάει στον Μαρινόπουλο...Στο ΠΑΜΑΚ προμηθευτής είναι ο Χούτος ο οποίος έχει πάρει πάάάάάάάρα πολλά πρόστιμα για τις πρώτες ύλες των φαγητών του.Όλοι αυτοί οι μεγάλοι προμηθευτές δεν χρησιμοποιούν τα αγνά υλικά της μαμάκας, λάδι απο τις ελιές μας και αυγουλάκια από τις κότούλες μας!
Η γεύση όπως σας έχουν πει και παραπάνω μικροί βουτηράδες διαφέρει πάάάάάρα πολύ από την ποιότητα, γιατί πρέπει να τραφούν πάάάάάάάάρα πολοί φοιτητές ( και επειδή δεν πάνε όλοι οι φοιτητές υπάρχουν μερίδες για πολλούς άλλους)!!!
Δεν μπορώ εγώ που είμαι φτώχο χωριατόπαιδο και όχι ένα μεσαιό-μεγαλό κακωμαθημένο παιδάκι που γνώρισα το μπιφτεκάκι της μαμάκας μου και δεν μπορώ να φάω κάτι άλλο που δεν μοιάζει έστω με εκείνο. δεν μπορώ να πληρώσω 4-5 ευρώ όλον τον χρόνο γιατί 2 ευρώ θα είναι το γεύμα!!!

Grecs ήταν απλά γαμάτο αυτό που έκανες στα Γιάννενα!!! ^notworthy^

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page